Color Club

the go'round the go'round

THE GO'ROUND

the go'round

Dit kleurvolle en verfrissende merk biedt producten voor zowel jong als oud aan. Van kimono’s, lampenkapjes en bedspreien tot aan shawls, tafelgerei en kussens. Kenmerkend voor de uistraling is dat alle producten rijkelijk bewerkt zijn.

Bekijk de website van the go'round.

Merken

  • Evenaar heeft in de loop der jaren een eigen(wijze), exclusieve en trendsettende stijl ontwikkeld. Het label heeft een uitgebreide en wisselende collectie. Van plaids tot kussens en van klamboes tot aan tafelgerei. Iedere zomer en winter probeert 'Evenaar' een verrassende nieuwe collectie weg te zetten.
  •  Lavidalux ontwerpt en maakt unieke met de hand gemaakte leren tassen. Dit label is voor wie zich durft te onderscheiden in stijl en een voorkeur heeft voor stoere leren producten.
  • Zonnebrillen met een typische Pilgrim twist. Het montuur is van perfecte kwaliteit en de glazen geven de hoogste UV-bescherming in de zon, maar vooral zijn de zonnebrillen een accessoir, die laten zien wie je bent en je outfit is niet compleet zonder. De gehele collectie is dan ook zeer trendy en sophisticated en een genot om te dragen.